• Start

Judo Grudziądz

Zawody

VII Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci TOMITA CUP 2016 - Elbląg 3.12.2016r.

2016-12-06

 

Wyniki zawodników Sekcji Judo GKS Olimpia Grudziądz

 

- rocznik 2011 - 2012

 

waga 17kg

II miejsce - Lewandowska Amelia

 

waga 22kg

I miejsce - Lipiński Marcel

 

- rocznik 2009 - 2010

 

waga 20kg

II miejsce - Krasnodębski Wojciech

 

waga 25kg

II miejsce - Wojas Artur

 

waga 27kg

II miejsce - Jankowski Fabian

III miejsce - Kornacki Daniel

 

- rocznik 2007 - 2008 (dziewczęta)

 

waga 25kg

I miejsce - Mańkowska Marta

 

waga 28kg

II miejsce - Osenka Bianka

 

waga 32kg

III miejsce - Węsierska Amelia

 

- rocznik 2007 - 2008 (chłopcy)

 

waga 25kg

III miejsce - Brehelke Kacper

 

waga 29kg

II miejsce - Lewandowski Bartosz

III miejsce - Stąsiek Przemysław

 

waga 33kg

I miejsce - Kalinowski Filip

 

waga 42kg

III miejsce - Gniadek Paweł

 

waga +48kg

I miejsce - Snarski Jan

 


- klasyfikacja drużynowa

 

I miejsce - UKS Olimpia Elbląg

II miejsce - UKS Tomita Elbląg

III miejsce - GKS Olimpia Grudziądz

 

W zawodach wystartowało ok. 200 zawodników z 12 klubów.

 

W galerii dostępne są zdjęcia medalistów tego turnieju.

Zawody

XXVI Turniej Judo im. Antoniego Reitera - Gdańsk 26.11.2016r.

2016-12-05

 

Wyniki zawodników Sekcji Judo GKS Olimpia Grudziądz

 

- rocznik 2007 - 2008

 

waga 21kg

I  miejsce - Osenka Wiktor

 

waga 27kg

III miejsce - Mańkowska Marta

 

waga 33kg

II miejsce - Kalinowski Filip

 

waga +52kg

III miejsce - Snarski Jan

 

- rocznik 2005 -2006

 

waga 30kg

I miejsce - Siedlecka Hanna

 

waga 52kg

I miejsce - Szutenberg Alicja

 

- rocznik 2003 - 2004

 

waga 46kg

III miejsce - Pawlikowski Bartłomiej

 

waga 70kg

I miejsce - Miotek Martyna

 

W zawodach wystartowało 390 zawodników z 28 klubów.

Zawody

XV Judo Baltic Cup - Gdynia 16-18.11.2016r.

2016-12-05

 

Wyniki zawodników Sekcji Judo GKS Olimpia Grudziądz

 

U11

 

waga 25kg

I miejsce - Mańkowska Marta

 

Marta będąc najmłodszą i najlżejszą zawodniczką turnieju wygrała wszystkie swoje walki, w tym dwie przed czasem.

 


Marta Mańkowska na I stopniu podium.

 

U17

 

waga 50kg

VII miejsce - Lewandowski Jędrzej

 

waga 60kg

VII miejsce - Pawlicki Bartosz

 

waga 90kg

III miejsce - Węsierski Jakub

 

Jakub stoczył 4 walki z czego 2 wygrał i do domu wrócił z brązowym medalem.

 

W zawodach wystartowało ponad 850 zawodników.

Prace ziemne koparką Obsługa prawna importowanych samochodów