• Start

Judo Grudziądz

Zawody

Otwarte Mistrzostwa Żnina w Judo 23.05.2015r.

2015-05-27

Wyniki zawodników Sekcji Judo GKS Olimpia Grudziądz

 

- dziewczęta rocznik 2003 i młodsze

 

waga 25kg

I miejsce - Siedlecka Hanna

 

waga 40kg

I miejsce - Szutenberg Alicja

 

waga +50kg

II miejsce - Miotek Martyna

 

 

- dzieci rocznik 2007 i młodsze

 

waga 21kg

II miejsce - Imiela Kacper

III miejsce - Sąsiek Przemysław

 

waga 27kg

I miejsce - Krzemiński Michał

III miejsce - Krzemiński Kacper

 

waga 30kg

I miejsce - Kalinowski Filip

 

 

- dzieci rocznik 2005 - 2006

 

waga 40kg

II miejsce - Szutenberg Alicja

 

waga +44kg

III miejsce - Rumiński Nikodem

 

 

- dzieci rocznik 2003 - 2004

 

waga 38kg

III miejsce - Pawlikowski Bartłomiej

 

waga 42kg

I miejsce - Sikorski Damian

 

waga 46kg

III miejsce - Paszota Seweryn

III miejsce - Chomicz Bartłomiej

 

waga 50kg

II miejsce - Marczewski Jakub

III miejsce - Król Łukasz

 

 

- punktacja klubowa

I miejsce - GKS Olimpia Grudziądz

 

S.T.

Zawody

Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Młodzików w Judo oraz Otwarte Mistrzostwa Szubina Dzieci w Judo 9.05.2015r.

2015-05-27

 

Wyniki zawodników Sekcji Judo GKS Olimpia Grudziądz

 

 

- dziewczęta rocznik 2003 i młodsze

 

waga 24kg

I miejsce - Zmierczak Laura

II miejsce - Kowalska Kornelia

 

waga 40kg

III miejsce - Szutenberg Alicja

 

waga 55kg

II miejsce - Michalska Julia

III miejsce - Miotek Martyna

 

 

- dzieci rocznik 2007 i młodsze

 

waga 21kg

III miejsce - Sąsiek Przemysław

 

waga 27kg

I miejsce - Kalinowski Filip

III miejsce - Krzemiński Michał

 

waga 40kg

III miejsce - Kraśniewski Mateusz

 

 

- dzieci rocznik 2005 - 2006

 

waga 26kg

II miejsce - Kalinowski Szymon

 

waga 41kg

III miejsce - Rumiński Nikodem

 

 

- dzieci rocznik 2003 - 2004

 

waga 29kg

I miejsce -Petrynowski Dawid

 

waga 38kg

II miejsce - Pawlikowski Bartłomiej

III miejsce - Hovhenes Ter-Vardanyan

 

waga 42kg

I miejsce - Sikorski Damian

III miejsce - Dombrowski Paweł

 

waga 46kg

III miejsce - Paszota Seweryn

 

waga 50kg

II miejsce - Marczewski Jakub

 

waga +60kg

III miejsce - Jędrzejczak Marcel

 

 

- punktacja klubowa dzieci

II miejsce - GKS Olimpia Grudziądz

 

 

- młodzicy rocznik 2001 - 2002

 

waga 55kg

III miejsce - Buchner Marek

 

waga 60kg

III miejsce - Wieczorek Mikołaj

 

waga 73kg

III miejsce - Kopański Daniel

 

S.T.

Zawody

Otwarte Mistrzostwa Torunia w Judo 2.05.2015r.

2015-05-27

Wyniki Zawodników Sekcji Judo GKS Olimpia Grudziądz

 

 

- dziewczęta rocznik 2003 i młodsze

 

waga 41kg

III miejsce - Szutenberg Alicja

 

 

- chłopcy rocznik 2003 i młodsze

 

waga 42kg

II miejsce - Sikorski Damian

 

S.T.

Prace ziemne koparką Obsługa prawna importowanych samochodów